sk | Hľadať prácu

Hľadať prácu

Nájdené:6226 ponúk

Administrativny pracovnik - Bratislava

2019-02-13
Náplň práce Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pracovnou náplňou je komunikácia so zákazníkom, objednávanie, prijímanie zákaziek, telefonický kontakt s obchodnými partnermi a zákazníkmi Osobnostné predpoklady a zručnosti Moznosť zamestnať sa aj na dobu určitú, podľ...


ELEKTROHELP s.r.o.
Merchandiser pre Bratislavu - Bratislava

2019-02-13
Náplň práce • Práca pre nášho významného klienta, spoločnosť HP Inc. • Návšteva predajní s elektronikou - starostlivosť o vystavené produkty - starostlivosť o vzhľad výstavky - dopĺňanie produktov a spotrebného materiálu - umiestňovanie a aranžovanie POS materiálov...


Eventuality s.r.o.
Sales konzultant - Bratislava

2019-02-14
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Čo bude tvojou úlohou? - vytvárať dlhodobé vzťahy s klientmi - vytváranie pozitívneho vnímania značky - odborné poskytovanie informácií o produktoch a službách spoločnosti - dohadovanie termínov a vedenie obchodných stretnutí... (700 - 1000 €)


SPADE MEDIA, s.r.o.
Hľadá sa elektrikár - Bratislava

2019-01-28
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Hľadáme na TPP elektrikára v oblasti priemyselnej automatizácie na stabilné projekty v Bratislave a Nitre. Možnosť určenia si pracovnej doby podľa dohody. Sme firma, ktorá sa špecializuje na údržby a upgrady v automobilovom priemysle... (1200 €)


OPEN CONSULTING s.r.o.
Moderátor/ka - Bratislava

2019-02-06
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Moderovanie relácie v živom vysielaní Propagovanie výrobkov Aranžovanie výrobkov Podávanie informácií a pomoci pri výbere tovaru Orientovanie sa v oblasti predaja módnych šperkov Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovuj...


Mediatex s.r.o.
Farmaceut - Bratislava

2019-02-17
vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou poskytovanie odborných informácií ohľadom liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lek... (900 €)


Dr.Max
Farmaceut - Malacky

2019-02-17
vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou poskytovanie odborných informácií ohľadom liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lek... (900 €)


Dr.Max
Účtovník - Bratislava

2019-02-17
Účtovník / Účtovníčka bude spracovávať podvojné účtovníctvo pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti služieb. Evidencia a účtovanie pokladne a bankových výpisov Samostatné riešenie bežných účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva a slovenských štandardov... (1800 €)


BALANCED HR s.r.o.
Anestéziológ - Bratislava

2019-02-15
Poskytovanie a zabezpečovanie komplexnej odbornej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou daného odboru anestéziológia a intenzívna medicíny na oddelení OAIM (2400 €)


BALANCED HR s.r.o.
Krajčírka/Šička - Bratislava

2019-01-28
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Šitie športových odevov legín, mikín, bodyčiek, tričiek, topov , jednoduchých športových šiat, šortiek, práca hlavne s elastickými materiálmi Strihanie predtlačených strihov na látke  Udržiavanie pracoviska v čistom stave  Po...


AIDASTYLE s.r.o.
Customer Service Agent - Bratislava

2019-02-07
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Starať sa o existujúcich klientov, spracovávať ich dopytu, vymýšľať pre nich vhodné riešenia. Podieľať sa na výbere a riadení dodávateľov a kuriérov. Koordinovať projekty pre klientov. Spolupracovať na logistických procesoch... (1000 - 1400 €)


GO! Express & Logistics, s. r. o.
Operátor telefonnej linky - Bratislava

2019-02-06
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Odpovedať na prichádzajúci hovor alebo sms Vytváranie profilu volajúceho klienta pre ostatných operátorov Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské...


Mediatex s.r.o.
Predajca zájazdov/leteniek - Pezinok

2019-02-04
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - predaj služieb našej cestovnej agentúry  - administratívna práce s vedením pobočky agentúry - mailová komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Stredoškolsk... (800 - 900 €)


Insia - S s.r.o.
Hľadáš prácu? My teamleadera! - Bratislava

2019-02-07
DESCRIPTION Si dynamický, samostatný a komunikatívny človek s dobrými organizačnými schopnosťami? Time-management je tvoja silná stránka a trúfaš si na prácu pod stresom? Máš skúsenosti s vedením tímu ľudí a nebojíš sa nových výziev ? Tak potom hľadáme práve TEBA! ... (1750 - 2600 €)


Grafton Slovakia
Účtovník senior - Bratislava

2019-02-17
• zodpovednosť za úkony všeobecného alebo nákladového účtovníctva • aplikácia účtovnej techniky, zaznamenávanie finančných prípadov • príprava záznamov do účtovného denníka, kontrola pomocných záznamov, realizácia krokov analýzy nákladového účtovníctva • zodpovednosť za vedenie... (1500 €)


STUDIO MODERNA s.r.o.
Zodpovedný farmaceut - Bratislava

2019-02-17
riadenie práce zamestnancov vo zverenej lekárni, podpora tímovej spolupráce organizačné zaistenie a odborný dohľad nad prevádzkou lekárne vytváranie priaznivých podmienok na zvyšovanie odbornej úrovne zamestnancov, podpora ich odborného rastu vydávanie liekov na lekársky predpis... (1400 €)


Dr.Max
.NET Developer - Bratislava - Petržalka

2019-02-17
- Hľadáme .NET vývojára, ktorý má chuť pracovať na zaujímavom projekte s najmodernejšími technológiami - Projekt realizujeme pre nášho klienta z oblasti finančného sektora - Cieľom projektu je výmena frontendu existujúceho systému pre podporu obchodných procesov - Súčasťou pracovnej... (1500 €)


UNICORN
Sales Asistent - Bratislava

2019-02-17
Podpora predaja luxusného sortimentu a orientovanie sa v oblasti luxusných hodiniek Pro-klientska komunikácia na výbornej úrovni aj so zahraničnými zákazníkmi Vybavovanie záručných a pozáručných listov, resp. dokumentácie Vytváranie databáze zákazníkov Udržovanie zákaznícko-... (1200 €)


BALANCED HR s.r.o.
DevOps Engineer - Bratislava

2019-02-17
Máš záujem o nové skúsenosti z medzinárodnáho prostredia? Líder v oblasti telekomunikácií vyvíja IP routre a gateway-e do mobilných sietí a hľadá do svojho tímu DevOps inžinierov so znalosťou Linuxu. Budeš sa venovať projektom pre klientov z Holandska a taktiež zo Silicon Valley... (1600 €)


SYNERGIE Slovakia
Zvárací technológ - Bratislava

2019-02-16
Hľadáme zváracieho technológa s praxou so zváraním rôznych materiálov unikátnych rozmerov. Chcete pracovať pre slovenskú spoločnosť s tradíciou výroby tlakových nádob najrôznejších druhov takmer 60 rokov? Chcete mať prístup k najnovším technológiam a zúčastňovať sa zaujímavý... (1300 €)


SYNERGIE Slovakia


KONTAKTVOĽBA JAZYKA

Česky | Slovensky | Anglicky

INFORMÁCIE

Používaním webov spoločnosti CYBERETIX s.r.o. súhlasíte s tým, že na poskytovanie služieb, analýzu prevádzky a zacielení reklám sa používajú súbory cookie.

Ak máte otázku, použite kontaktný formulár.

(c) 2006-20XX | CYBERETIX s.r.o.