sk | Hľadať prácu

Hľadať prácu

Nájdené:6040 ponúk

KOMODITNÝ NÁKUPCA - Bratislava

2018-02-19
DESCRIPTION Vyznáte sa vo VÝROBNOM NÁKUPE napríklad PLASTOV alebo KOVOV, ktoré vstupujú do výrobného procesu? Ak áno, určite Vás zaujme pracovná pozícia KOMODITNÝ NÁKUPCA. Vašou náplňou práce bude: - Určovanie nákupných stratégií - Vyhľadávanie nových dodávateľov ...


Grafton Slovakia
C++ Developer - Bratislava

2018-02-16
DESCRIPTION Chceš, aby tvoje aplikácie používali na vojenských základňach či výskumných staniciach na Antarktíde? Teraz máš príležitosť vyvíjať meteorologický SW pre celý svet! Budeš sa vyvíjať SW v C++ na zber a spracovanie dát v real time, ich vizualizáciu v mapách ... (2300 - 2800 €)


Grafton Slovakia
Marketingový koordinátor - Bratislava

2018-02-13
DESCRIPTION Pracujete v oblasti marketingu a chceli by ste svoje skúsenosti zužitkovať v medzinárodnej renomovanej spoločnosti? Ste na správnej adrese. Medzi Vaše hlavné zodpovednosti bude patriť: - Zabezpečovanie eventov pre klientov spoločnosti a pre interných zamestnancov...


Grafton Slovakia
OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - Bratislava

2018-02-09
DESCRIPTION Medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a predaja produktov z ropy, pohonných hmôt, spracovanie ropy a chémie hľadá skúsených kandidátov na pozíciu obchodný zástupca. Vašou pracovnou náplňou bude: - aktívny predaj produktov spoločnosti - vyh... (2000 - 2300 €)


Grafton Slovakia
IT Helpdesk - Bratislava

2018-02-07
DESCRIPTION Chceš sa dostať do sveta IT ale nikto ti ešte nedal príležitosť? Nemáš dostatok skúseností a bojíš sa, že do IT sveta máš dvere zatvorené? tom prípade mi daj o sebe vedieť, pretože by som ti chcel dať príležitosť. Čomu sa budeš venovať? - údržbe informa... (900 - 1000 €)


Grafton Slovakia
MEDICÍNSKY REPREZENTANT - Bratislava

2018-02-05
DESCRIPTION Si dobrý obchodník? Vieš predať seba aj svoj produkt a zároveň budovať pevné vzťahy? Máš skúsenosti ako medicínsky reprezentant? Náš klient - renomovaná farmaceutická spoločnosť hľadá vhodného uchádzača na pozíciu OBCHODNÝ REPREZENTANT pre Bratislavu! Vyu...


Grafton Slovakia
PAYROLL SUPPORT - Bratislava

2018-02-05
DESCRIPTION Medzinárodná spoločnosť v Bratislave hľadá kolegu na PAYROLL oddelenie. Náplňou práce je: - Kontrola a analýza dát - Práca s interným systémom - Príprava mzdových podkladov - Spolupráca s účtovným oddelením - Reporting Nástup možný ASAP ! REQUIREMENTS... (1200 - 1500 €)


Grafton Slovakia
PRACOVNÍK VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA - Bratislava

2018-02-22
DESCRIPTION Využite možnosť pracovať v rakúskej stavebnej spoločnosti ako referent verejného obstarávania. Ak máš skúsenosti a hľadáš zmenu, tak čítaj ďalej! Tvojou náplňou práce bude: - Uskutočňovať prieskum trhu - Príprava podkladov pre verejné obstarávanie - Vyhodnocovanie... (1100 - 1200 €)


Grafton Slovakia
SAP PI Konzultant - Bratislava

2018-02-22
DESCRIPTION Hľadám skúseného SAP PI konzultanta, ktorý má záujem viac sa venovať technických úlohám či ABAPu. Náplň práce: - podieľanie sa na interných medzinárodných projektoch spoločnosti - návrh nových riešení v SAP PI - change a incident management - podpora ďal... (2300 - 3000 €)


Grafton Slovakia
SCRUM SCRUM SCRUM MASTER ! - Bratislava

2018-02-01
DESCRIPTION SCRUM MASTER pripravený na nové výzvy ? Spoločnosť a pracovné prostredie, kde je SCRUM implementovaný bez zbytočných kompromisov... Jednoducho \ (2500 - 3500 €)


Grafton Slovakia
JUNIOR ACCOUNT MANAGER - Bratislava

2018-02-14
DESCRIPTION Have you ever wondered how international BUYERS and SUPLIERS do business together? It is thanks to procurement specialists who help them find reliable business partners. You can become one of them if you enjoy speaking ENGLISH and GERMAN on a daily basis and has... (1100 - 1400 €)


Grafton Slovakia
MARKETINGOVÝ KOORDINÁTOR - Bratislava

2018-01-31
DESCRIPTION Chcete riadiť produktové portfólio vedeckej globálnej spoločnosti, ktorá nikdy prestane inovovať svoje výrobky? Máte obchodnícke myslenie? Hovoríte plynulo po anglický jazyk? Otvára sa Vám skvelá príležitosť na využitie svojich skúseností a talentu na pozícii ...


Grafton Slovakia
SPRACOVANIE DÁT - administratíva - Bratislava

2018-02-12
DESCRIPTION Na pozíciu Data Entry Administrator hľadáme šikovného absolventa vysokej školy, ktorý chce získať pracovnú skúsenosť v známej medzinárodnej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí. Náplňou práce je: - Práca s dátami v internom systéme - Vytváranie... (1100 - 1200 €)


Grafton Slovakia
SUPPLY CHAIN SPECIALIST - Bratislava

2018-02-09
DESCRIPTION Ak by si chcel pracovať v známej medzinárodnej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí a zároveň ťa zaujíma oblasť logistiky, pošli nám svoje CV ! Náplňou práce je: - Spracovanie veľkých objednávok - Zpovednosť za objednávkový proces - Práca s logistick... (1200 - 1400 €)


Grafton Slovakia
Junior IT Suport - Bratislava

2018-02-07
DESCRIPTION Máš skúsenosť s helpdeskom? Je IT tvoja srdcovka a chceš pracovať v oblasti supportu? Hľadám ochotného človeka, ktorého baví inštalácia hardwaru a softwaru a rád poradí a pomôže svojím kolegom s ich IT problémom. Čo budeš v práci robiť? - Manažment tiketov... (800 - 1000 €)


Grafton Slovakia
DPH ŠPECIALISTA+ SAP - Bratislava

2018-02-05
DESCRIPTION Ponúkame Vám príležitosť pôsobiť na pozícii DPH ŠPECIALISTA. Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho významného medzinárodného klienta. Hlavné pracovné aktivity: - analyzovať a kontrolovať DPH - sledovať legislatívne zmeny - pravidelný reporting - daňov... (1800 - 2300 €)


Grafton Slovakia
MATERIÁLOVÝ PLÁNOVAČ V AUTOMOTIVE - Bratislava

2018-02-22
DESCRIPTION Buďte presne tým človekom, ktorého potrebuje významný dodávateľ v automobilovom priemysle! Vaša nová pozícia sa volá MATERIÁLOVÝ PLÁNOVAČ Náplň práce: - Plánovanie dodávok na základe požiadaviek zákazníka - Organizovanie transportu materiálu do závodu - ...


Grafton Slovakia
FINANČNÝ ANALYTIK - NEMECKÝ JAZYK - Bratislava

2018-02-19
DESCRIPTION Ako Finančný analytik budeš zodpovedný za: - Sledovanie prijatých faktúr v systéme - Analyzovanie dodávateľských účtov - budeš mať k dispozícií veľké množstvo dát ktoré spracuješ - Komunikácia s klientmi, v prípade neuhradených faktúr musíš túto situáciu... (1100 - 1300 €)


Grafton Slovakia
Statutory Accountant - Bratislava

2018-01-23
DESCRIPTION Pracujete dlhodobo ako štatutárny alebo G/L účtovník, prípadne ako audítor a chcete opäť vidieť novú spoločnosť, procesy a výzvy? Potom sa rád s Vami porozprávam aj o tejto pozícii bližsie u nás na pohovore. Náplňou práce na pozícii bude: - Zodpovednosť ... (2000 - 2500 €)


Grafton Slovakia
Materiálový inžinier - Bratislava - Devínska Nová Ves

2018-02-17
• Poskytovanie konzultácií v oblasti materiálového inžinierstva pre potreby vývoja prototypov • Vytváranie a udržiavanie MDV dokumentov (Material Design Value) • Metalografická a mikroštruktúrna analýza, vyhodnocovanie dát zo skúšok mechanických vlastností • Organiza...


GA Drilling a.s.


KONTAKTVOĽBA JAZYKA

Česky | Slovensky | Anglicky

INFORMÁCIE

Používaním webov spoločnosti CYBERETIX s.r.o. súhlasíte s tým, že na poskytovanie služieb, analýzu prevádzky a zacielení reklám sa používajú súbory cookie.

Ak máte otázku, použite kontaktný formulár.

(c) 2006-20XX | CYBERETIX s.r.o.